Haber

Tahliye edilen MasterChef Uğur Kardaş’tan ilk paylaşım: Saç sakal biraz kestirilecek

Kahramanmaraş’ta 6 Şubat’ta meydana gelen depremlerin ardından deprem bölgesinden paylaşım yapan Uğur Kardaş, “Afgan bir adam enkazdan ceset çıkarıyor ve bileziğini almak için kolunu kesiyor” gibi yalan haberler yaydığı için 12 Şubat’ta tutuklandı. . Dün tahliye edilen Uğur Kardaş, sosyal medya hesabından takipçilerine şu açıklamayı yaptı:

“Aslında hepinize tek tek cevap vermek isterdim ama arkadaşlar beni de anlayın. Sizi çok özledim. Çok güzel yemek videoları ile döneceğiz. Saç sakal biraz kestirilecek. işte seni çok seviyorum çok teşekkür ederim.”

Uğur Kardaş’ın Adıyaman Havalimanı’nda gözaltına alınmasının ardından Emniyet Müdürlüğü şu açıklamayı yaptı:

“Sosyal medyada depremde yapılan çalışmalarla ilgili provokatif paylaşımlarda bulunduğu tespit edilen Mustafa Uğur Kardaş isimli zanlı Adıyaman Havalimanı’nda yakalandı, özetle; Enkazda çalışma yaparken, enkaz altından çıkarılan cesetlerin yol kenarlarına bırakıldığını, çok sayıda kişinin kollarının kesildiğini ve üzerlerinde bulunan altınların ise çevredeki vatandaşlardan açıklamalarda bulundu. hırsızların Afganistan uyruklu olduğunu ve bu iddiasını kanıtlayacak bir kanıtı olmadığını söyledi. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu