Haber

Defne Samyeli’nin kızlarından Derin Talu’ya gelen şiddet sorusuna bu kez ablası Deren Talu müdahale etti!

Hatırlarsanız Defne Samyeli’nin 19 yaşındaki kızı Derin Talu’nun sevgilisi Emircan Şahin tarafından darp edildiği iddia edilmişti. Sav havada bırakılmadı ve annesi Defne Samyeli iddiayı doğruladı. Dün ablası Deren Talu ile katıldığı partide Derin Talu’ya şiddet sorulduğunda ablası devreye girdi ?

Defne Samyeli, yıllardır magazin gündeminde olan oldukça popüler bir isim. Ancak kızları büyüyünce Yerli Kardashians olarak anılmaya başlandı ve Derin ve Deren Talu, magazin dergilerinin anneleri kadar konuşulan ve sevilen isimleri oldu.

Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde Derin Talu’nun sevgilisi Emircan Şahin’den darp edildiği iddia edilmişti.

Böyle bir şeyin olma ihtimali ürkütücü olsa da kısa bir süre sonra Defne Samyeli iddiaları doğrulayan bir açıklama yaptı…

Raisa Vanessa’nın dün Hilton İstanbul Bosphorus’ta yeni koleksiyonunu tanıttığı etkinliğe Derin Talu ve Deren Talu katıldı.

Defne Samyeli, “Bu konuda tek muhatap ben olacağım, kızıma bir şey sorma” mesajını ısrarla verse de Derin Talu’ya şiddet olayıyla ilgili soru soruldu…

Bu sorunun sorulmasından doğal olarak hoşlanmayan Deren Talu, ağabeyi Derin Talu muhabirlere cevap verecekken röportaja müdahale etti.

“Lütfen soru sorma, bu hassas bir süreç!” diyerek kardeşini oradan uzaklaştırdı ve rastgele bir şey söylemesine izin vermedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu